Dobrodziejstwo samotności.

Tłumaczenie: Marzena Radomska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Psychologia dla Ciebie". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Jedność
6 (15 ocen i 3 opinie) Zobacz oceny
Il benessere della solitudine
83-7442-464-8
samopoznanie, samotność
poradniki
jaga700

Samotnych usprawiedliwiamy, samotni nas wzruszają. Samotność bywa ciężarem, a zdarzyć się może, że będzie jednak zgorszeniem i głupstwem. Samotność może być rozdarciem prowadzącym ...

apache_server | 2014-01-18
Przeczytana: 24 lipca 2009

Bardzo dobra książka dla tych, którzy myślą, że jak są sami/samotni to coś tracą.
"Człowiek wciąż poszukuje szczęścia, ale przez swą naturę go nie osiągnie. Nigdy. Proces tworzenia jest zatem ciągły, trwa przez całe życie".

Michał | 2014-05-04
Przeczytana: 2011 rok

Rzadki przykład książki, w którym samotność jest przedstawiana w pozytywnym i pełnym nadziei świetle. Polecam przeczytać, zwłaszcza tym którzy myślą, że mają duży problem z tą "straszną" samotnością.

Joanna | 2014-09-29
Przeczytana: 29 września 2014

Uwielbiam książki V. Albisettiego, ma on rację mówiąc, że tylko potrafiąc dobrze czuć się z samym sobą człowiek może stworzyć ewentualny związek z drugą osobą. Pokój duszy i wsłuchanie się w samego siebie to podstawa udanego życia, czy to w pojedynkę czy niekoniecznie.

Poszukiwacz | 2016-04-26
Na półkach: Poradniki, 2016, Przeczytane