Jak wygrać spór

83-7169-710-4
Jak wygrać spór
poradniki
Cirrus

Praktyczny i zabawny poradnik uczy sztuki prowadzenia dyskusji. Można tu znaleźć wskazówki, dzięki którym, twoje argumenty staną się bardziej przekonujące i logiczne w każdym sporze - od naukowej debaty po sprzeczki dnia codziennego.

tomi24 | 2016-11-20

Bardzo fajna książka w której znajduje się kilka technik wygrywania sporu. Autor nie zapomniał o konkretnych przykładach, na końcu książki około 20 stron są to dialogi, które zostały przeanalizowane przez autora.

Michał Bagiński | 2017-06-28
Cirrus | 2012-07-17