Niebieski Anioł

Wydawnictwo: Harlequin
Beauty & the Blue Angel
8323820635
Avadoro

Daisy Cusak i Aleks Barone, przystojny pilot, poznali się w nietypowych okolicznościach. Daisy, będąc w zaawansowanej ciąży, pracowała jako kelnerka w restauracji, gdzie przyszedł na kolację Aleks z kolegami. Gdy Daisy obsługiwała gości, pojawiły się pierwsze symptomy porodu. Aleks natychmiast przyszedł jej z pomocą i nie odstępował nawet na krok. Bardzo szybko stał się obiektem jej marzeń, ale czy zwykła kelnerka może zostać dziewczyną dziedzica fortuny?

źródło opisu: Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 2004

źródło okładki: Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 2004