Ścigana

Tłumaczenie: Krzysztof Bednarek
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Harlequin Gorący Romans". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
Expecting... and In Danger
8323819580
willa

Charlotte wpada w straszne tarapaty! Szantażowana, udostępnia serwer firmy Connellych informatykowi zatrudnionemu przez mafię. Przyznała się jednak do wszystkiego policji. Mafia wydała na nią wyrok. Aby uciec przed ścigającym ją płatnym mordercą, Charlotte ukrywa się w zakazanej dzielnicy. Z pomocą przychodzi jej niespodziewanie Rafe Connelly, syn szefa, mężczyzna, którego ona skrycie kocha....

Z pomocą przychodzi jej niespodziewanie Rafe Connelly, syn szefa, mężczyzna, którego ona skrycie kocha. Ale skoro Rafe ją odnalazł, to czy może się to nie udać mordercy?

źródło okładki: www.harlequin.pl

klaudja17 | 2015-11-26