Lektury w klasie III

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Nasza szkoła". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Siedmioróg
978-83-7568-023-2
lektury szkolne

Książka zawiera wypisy z lektur omawianych w klasie trzeciej: Anaruk, chłopiec z Grenlandii Awantura o Basię Baśnie Andersena Dzieci pana Astronoma Dzieci z Bullerbyn Kajtkowe przygody Klechdy domowe O psie, który jeździł koleją Oto jest Kasia U złotego źródła... Ziarenka maku Teksty opatrzone pytaniami, które pomagają w nauce czytania ze zrozumieniem i rozwijają umiejętności pracy z tekstem....

Książka zawiera wypisy z lektur omawianych w klasie trzeciej:
Anaruk, chłopiec z Grenlandii
Awantura o Basię
Baśnie Andersena
Dzieci pana Astronoma
Dzieci z Bullerbyn
Kajtkowe przygody
Klechdy domowe
O psie, który jeździł koleją
Oto jest Kasia
U złotego źródła...
Ziarenka maku
Teksty opatrzone pytaniami, które pomagają w nauce czytania ze zrozumieniem i rozwijają umiejętności pracy z tekstem. Dodano także notki biograficzne przybliżające sylwetki wielkich twórców literatury dziecięcej

Redaktor:
Aleksandra Hada , Anna Heine , Joanna Rodziewicz

Ilustracje:
Aleksander Karcz , Kasia Kołodziej , Artur Nowicki

źródło opisu: Siedmioróg , 2008

źródło okładki: Siedmioróg , 2008

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!