Kotostrofy czyli o kotach strofy

Tłumaczenie: -
Książka jest przypisana do serii/cyklu "-". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: BIS
978-83-7551-241-0
kot
swita77

Pewnego dnia do domu pani Agnieszki zawitały dwa czarno-białe dachowce mazurskie: Kapsel i Zakrętka. Małe koty potrafią niezwykle urozmaicić życie właściciela, psotami i figlami doprowadzając do licznych koto-strof w mieszkaniu. Są przy tym jednak niezrównaną inspiracją poetycką, o czym świadczy nowy zbiór wierszy. (Informacja wydawnictwa)

źródło opisu: http://wydawnictwobis.com.pl

źródło okładki: http://wydawnictwobis.com.pl

Pati | 2015-04-02

ekstra rymowanki

Na półkach: Przeczytane, BIS

Pamiętacie nasz Mrucząco Miauczący konkursik? Nagrodą w niej jest książeczka, którą mam okazję Wam dziś zrecenzować. I szczerze muszę przyznać, że naprawdę jest o co powalczyć, bo to fantastyczna lektura dla dzieciaczków!

Agnieszka Fraczek to autorka bardzo wielu książeczek dla najmłodszych. Jej twórczość charakteryzuje się przede wszystkim niesamowitą lekkością pióra i łatwością konstruowania ciekawych, wesołych i łatwo wpadających w ucho wierszyków. Pani Agnieszka lubi bawić się słowami, a jej rymowanki bawią nasze pociechy. Nasze dzieciaczki uwielbiają utwory tej pisarki i muszę przyznać, że wciąż nam mało. A Kotostrofy to kolejna ulubiona pozycja na półce mojej Alicji.

Wewnątrz tej cieniutkiej lektury znajdziemy mnóstwo wesołych wierszyków. Wszystkie napisane są w ten typowy i bardzo charakterystyczny sposób dla Agnieszki Fraczek. Jestem pewna, że jej twórczość rozpoznałabym wszędzie i nie znam malucha, który nie lubiłby tego typu wierszyków. A dodatkowo te są o kotkach....