Kotostrofy czyli o kotach strofy

Agnieszka Frączek Wydawnictwo: BIS literatura dziecięca
978-83-7551-241-0
BIS
kot
literatura dziecięca
978-83-7551-241-0
kot

„Kotostrofy czyli o kotach strofy” Agnieszka Frączek i bajecznie piękne ilustracje (nie tylko kotów) Iwona Cała.
„Koty łażą po kredensie, nieźle psocą, trochę brudzą, gdy są głodne to marudzą, czasem nawet straszą gości … Ale nie mam wątpliwości: odkąd mieszkam z parą kotów, to ubyły mi kłopoty”. Czyli bardzo sympatyczne kocie rymowanki. A to wszystko dzięki temu, że...

ekstra rymowanki

Pamiętacie nasz Mrucząco Miauczący konkursik? Nagrodą w niej jest książeczka, którą mam okazję Wam dziś zrecenzować. I szczerze muszę przyznać, że naprawdę jest o co powalczyć, bo to fantastyczna lektura dla dzieciaczków!

Agnieszka Fraczek to autorka bardzo wielu książeczek dla najmłodszych. Jej twórczość charakteryzuje się przede wszystkim niesamowitą lekkością pióra i...

• Dla dzieci
  • Ga-gatti
  • Dzieci 5+
  • Poezja
  • Książeczki dzieciaków - przeczytane
  • Dzieci 3+
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Kotostrofy czyli o kotach strofy