Sztuka skutecznego przekazu czyli przyczepne koncepcje

Wydawnictwo: Świat Książki
Made to Stick : Why Some Ideas Survive and Others Die
poradniki

Błyskotliwa książka o tym, jak przekonać innych do naszych idei i pomysłów. Autorzy specjaliści od komunikacji międzyludzkiej tłumaczą, że sukces sprowadza się do kilku zasad. Są wśród nich: upraszczanie, zaskoczenie, konkretność, wiarygodność i emocjonalność przekazu. Źle podane koncepcje giną, a dobrze opowiedziane stają się popularne. Klarowny wywód ubarwiają dziesiątki anegdot z życia. Niezbędna lektura nie tylko dla menadżerów, speców od reklamy i nauczycieli.

źródło opisu: N/A

Dekadent | 2013-11-23