rozwiń zwiń

Okładka książki Decydujące momenty. Jak budować doświadczenia, które mogą zmieniać, poruszać i motywować
Chip HeathDan Heath Wydawnictwo: MT Biznes nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
MT Biznes
2021-04-09
2021-04-09
Komunikacja i negocjacje Marketing i PR jakość zaangażowanie wyróżnianie się z tłumu konkurencja pion działania poradnik motywacja

Okładka książki Pstryk. Jak zmieniać, żeby zmienić Chip Heath, Dan Heath
Ocena 7,4
Pstryk. Jak zm... Chip Heath, Dan Hea...
Okładka książki Przyczepne historie Chip Heath, Dan Heath
Ocena 7,5
Przyczepne his... Chip Heath, Dan Hea...
Okładka książki The Power of  Moments Chip Heath, Dan Heath
Ocena 7,4
The Power of ... Chip Heath, Dan Hea...

Okładka książki Feedback (i inne brzydkie słowa). Dlaczego informacja zwrotna jest tak ważna i jak to robić dobrze M. Tamra Chandler, Laura Dowling Grealish
Ocena 6,1
Feedback (i in... M. Tamra Chandler, ...
Okładka książki Daj się lubić. Na chwilę lub na zawsze Marvin Karlins, Jack Schafer
Ocena 7,3
Daj się lubić.... Marvin Karlins, Jac...

W przeciwieństwie do wielu pozycji z pogranicza biznesu i psychologii nie jest to coachingowy bełkot.
Mi kilka rzeczy uświadomiła.

Mi kilka rzeczy uświadomiła.

W jaki sposób kreować wydarzenia w życiu, w pracy by stały się one wyjątkowe i niepowtarzalne ?
✨Co wpływa na to,że jedne doświadczenia pamiętamy co do sekundy i z każdym szczegółem, a inne po prostu zapominamy ?
✨ Jak nauczyć się celebrować każdą chwilę i doceniać małe momenty w naszym życiu ?
✨ Jak być człowiekiem,który tworzy niezwykłe, decydujące momenty dla siebie i innych ?
👉Na te i wiele innych pytań znajdziecie odpowiedź w książce . Autorzy w bardzo przystępny i prosty sposób opowiadają jak z punktu widzenia przełożonego inspirować swoich pracowników. W książce znajdziemy wiele przejmujących,zabawnych, a co najważniejsze prawdziwych historii, które motywują do działania na polu zawodowym i prywatnym. Serdecznie polecam Wam tę książkę , jeśli chcecie zmienić coś w swojej pracy czy życiu osobistym. Jestem pod ogromnym wrażeniem tej książki i osobiście dzięki niej mam wiele nowych pomysłów w kategorii biznesowej. Rozbudziła ona moją kreatywność oraz dała mi wiele do myślenia w kategorii doceniania chwili obecnej.

Jakże się cieszę, że ta pozycja doczekała się polskojęzycznej edycji! Czytałem równo rok temu w oryginalnej, anglojęzycznej wersji i serdecznie polecam. Teraz chętnie sięgnę ponownie po polskie wydanie. Moje wrażenia z lektury poniżej. Dla każdego kto lubi dobrze napisane książki z pogranicza psychologii, komunikacji, marketingu, zarzadzania ludźmi, motywowania zespołów to lektura obowiązkowa.

"Ch.&D. Heath "The Power of Moments", @penguinrandom.
Braci H. zawsze czyta się przyjemnie i z pożytkiem. Świeżość spojrzenia, syntetyczne, narzędziowe podejście do problemu wsparte interesującymi przykładami z różnych dziedzin życia, nieraz dalekich od biznesu. Warto. Dla mnie miejsce na podium w dorobku autorów tuż za absolutnie fantastycznym "Made to stick" ("Przyczepne koncepcje") oraz "Switch" ("Pstryk")."