Zdradliwe Wzgórza

Seria: Harlequin Special
Wydawnictwo: Harlequin
Treacherous Beauties
esperanza

To było gorsze niż koszmar. Jej brat, Allan, nawiedzał ją co noc i błagał, by mu pomogła. Annabelle nie wierzyła temu, co słyszy i temu, co widzi. Bała się. Czyżby postradała zmysły? Przecież Allan nie żyje, już ponad rok, jak został zamordowany! Postanowiła pojechać tam, gdzie zginął, i na miejscu przekonać się, co zakłóca spokój jego duszy. Trafiła do niewielkiego tajemniczego miasteczka,...

To było gorsze niż koszmar.
Postanowiła pojechać tam, gdzie zginął, i na miejscu przekonać się, co zakłóca spokój jego duszy. Trafiła do niewielkiego tajemniczego miasteczka, zagubionego gdzieś na zupełnym odludziu, a pierwszym człowiekiem, który wzbudził jej podejrzenia i niepokój okazał się Jason Forrester...

źródło opisu: opis z okładki

źródło okładki: zdjęcie autorskie

meggykotka | 2016-05-04
Przeczytana: 04 maja 2016

Nie najgorsza. Całość opiera się na kryminalnej zagadce, lecz niestety jej rozwiązanie jest kiepskie. Wątek z duchem brata lekko żenujący i niewiarygodny. Błony między palcami obrzydliwe - można było wymyślić tyle ciekawych skaz genetycznych np znamię albo różnobarwność tęczówek. Błony są fuj. Jeśli chodzi facetów to tu też średnio - do wyboru ciapowaty Matt, naiwniak Brent i choleryk Jason. Jedyne pocieszenie, ze podobno są przystojni.

Podsumowując całość - początek wciągający, pod koniec książka już męczy.

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Cudowna opowieść o kobiecie, która straciła w swym życiu tak wiele, jednak szukając prawdy, zyskała w zamian szczęście i upragniony spokój duszy.
Warta poświęcenia czasu:)

Fragmenty:
• „Ty głupia, głupia dziewczyno.
Brązowe oczy spokój ci zabrały,
a ręce zuchwałe przyjemność dały”.

konewka2311 | 2017-07-11
MILA_80 | 2013-10-22