Niewolnica miłości

Seria: Harlequin Desire
Wydawnictwo: Harlequin
Lucy and the Loner
Avadoro

Lucy Dolan jest sama na świecie, ma tylko kota i ukochany dom po przybranych rodzicach. Wkrótce i to zostaje jej odebrane - w pożarze traci cały dobytek i z pewnością by zginęła, gdyby nie Boone Cagney. Przystojny strażak uratował jej życie, teraz Lucy chce spłacić swój dług. I konflikt gotowy... samotny i zgryźliwy Boone chce mieć święty spokój, ale jak się pozbyć upartej i tak entuzjastycznie do wszystkiego nastawionej kobiety?

źródło opisu: Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 1998

książek: 1960