Na zdrowie Porady dr Górnickiej

Wydawnictwo: Agencja Wydawnicza Jerzy Mostowski
poradniki

Na zdrowie to poradnik na miarę XXI wieku! Znajdziesz w nim :jakie są filary zdrowego życiajaka wartość dla organizmu ma sokoterapia i gotowanie na parzeco robić, by poprawić sprawność umysłu...

anika | 2014-10-12

Trudno wyrazić opinię o poradniku, trudno też mówić o jego przeczytaniu, bo przecież nie czytałam w całości, a jedynie w interesujących mnie fragmentach. Nie mniej jednak wystawiam 10 gwiazdek, ze względu na to, że książka zawiera sporo cennych porad pani doktor Górnickiej - lekarza z około 60-letnim stażem, wykorzystującego w swej praktyce metody naturalne. Cenne jest też dla mnie podejście pani doktor do leczenia - lepiej zapobiegać niż leczyć. Ma ono odbicie również w książce, gdzie sporo miejsca poświęca się metodom na zachowanie dobrego zdrowia, dostępnym dla każdego (prawidłowe odżywianie, ruch itp.)

Co do metod opisanych w książce - wypróbowałam na sobie lub rodzinie tylko niektóre z nich, ale te, które wypróbowałam okazały się skuteczne. Ja dzięki jednej z nich uniknęłam operacji.

Ania | 2015-08-21
Na półkach: 2015, Przeczytane