Sztuczki magiczne na wesoło. 50 zabawnych sztuczek magicznych

Wydawnictwo: Liber
poradniki

Większość książek prezentujących sztuczki magiczne po prostu mówią ci, jak wykonać poszczególne tricki. Sztuczka magiczna nie będzie wcale magią jeśli nie będziesz wiedzieć, jakie słowa powinny jej towarzyszyć! Niniejsza książka jest jedyną która pokazuje, w jaki sposób uczynić magię zabawną. Jej autor, profesjonalny magik, przedstawia, również na przykładzie ilustracji, kolejne kroki tworzenia pięćdziesięciu wspaniałych i wesołych sztuczek magicznych. Jednak nie tylko mówi ci co masz zrobić, lecz również co przy tym powiedzieć! Sztuczki magiczne na wesoło to najbardziej pomocna i interesująca książka dla dzieci traktująca o tym temacie. Najlepsze w niej jest to, że bardzo przyjemnie się ją czyta.

Patryk Dyamentowski | 2012-11-03
Lethism | 2016-09-08