Serce do polityki. Rozmowa ze Zbigniewem Religą

Wydawnictwo: Octopus Centre
Religa, polityka, wywiad
inne
parus

Jestem zmęczony tym, że inni podejmują za mnie decyzje. Do tego bardzo często ci decydenci popełniają karygodne błędy. Przykładem niech będzie były minister zdrowia Mariusz Łapiński. Decyzje podejmowane przez niego były szkodliwe dla funkcjonowania całego systemu ochrony zdrowia. Każda praca niesie brzemię odpowiedzialności. Od chirurga zależy życie ludzkie. Ale decyzje polityka ważą na losach setek tysięcy osób. Nie wiem czy ten człowiek ma poczucie odpowiedzialności.

źródło opisu: fragment opisu z okładki

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!