5 (3 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Tis The Season
Avadoro

Trzy wzruszające i pełne humoru opowiadania o oczarowaniu i miłości, czułości i namiętności, kobiecej przewrotności i męskim uporze. Suzan Spencer Paul - "Przysięga miłości" Połączyła ich Przysięga miłości, ale los ich rozdzielił. Po latach wojennej tułaczki Collin odnajduje Różę, lecz ona nie chce słyszeć o ślubie, chociaż nadal kocha Collina. Shari Anton - "Tajemniczy minstrel" Tajemniczy...

Suzan Spencer Paul - "Przysięga miłości"

Shari Anton - "Tajemniczy minstrel"
Tajemniczy minstrel niewiele o sobie mówi. Grace domyśla się, że pochodzi z możnego rodu. Wie, że ona, córka karczmarza, nie ma co marzyć o takim kawalerze. Pragnie zachować chociaż wspomnienia po wspólnej, cudownej nocy.

Tori Phillips - "Dwunasty rycerz"
Dopiero Dwunasty Rycerz okiełznał Alyssę, piękną złośnicę, która odgrażała się, że nigdy nie wyjdzie za mąż, i bezlitośnie traktowała wszystkich zalotników.

źródło opisu: Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 2003

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Katherina87 | 2012-11-17
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Harlequin

Trzy świąteczne, wzruszające, pełne humoru opowiadania znanych autorek.

Połączyła ich "Przysięga miłości", ale los ich rozdzielił. Po latach wojennej tułaczki Collin odnajduje Różę, lecz ona nie chce słyszeć o ślubie, chociaż nadal kocha Collina.

"Tajemniczy minstrel" niewiele o sobie mówi. Grace domyśla się, że pochodzi z możnego rodu. Wie, że ona, córka karczmarza, nie ma co marzyć o taki kawalerze. Pragnie zachować chociaż wspomnienia po wspólnej, cudownej nocy.

Dopiero "Dwunasty rycerz" okiełzał Alyssę, piękną złośnicę, która odgrażała się, że nigdy nie wyjdzie za mąż, i bezlitośnie traktowała wszystkich zalotników.

myname | 2013-07-12
Na półkach: A_*Posiadam*, Przeczytane