Nierozważna narzeczona

Tłumaczenie: Anna Pajek
Cykl: Czarna Kobra (tom 4)
Wydawnictwo: BIS
The Reckless Bride
Avadoro

Rafe Catstairs stara się za wszelką cenę wykonać misję, pomimo piętrzących się przeszkód i niebezpieczewstw - a stanie się to jeszcze trudniejsze, gdy jego sercem zawładnie uczucie. Ona, Loretta Michelmarsh, zdecydowana jest przeciwstawić się konwenansom i żyć samotnie - póki nie skosztuje przyjemności, jakich może zaznać tylko w jego ramionach. Złączeni przez los i szaloną namiętność, podążają za wspólnym przeznaczeniem... które nie będzie miało szansy się ziścić póki nie zdemaskują Czarnej Kobry"

źródło opisu: www.wydawnictwobis.com.pl/

źródło okładki: Wydawnictwo BIS

MysiaG | 2017-10-15
Przeczytana: 15 października 2017

Już się obawiałam, że czwartą część cyklu dopadła ta sama niemrawość co drugą, a jednak w końcu książka wybroniła się jakoś.
Ostatni z czwórki wojskowych odbywa swoją podróż przewożąc z Indii do Anglii dowód demaskujący okrutnego przywódcę kultu Czarnej Kobry. Podobnie jak trzej jego przyjaciele w poprzednich tomach, w trakcie wypełniania misji poznaje kobietę i wdaje się w gorący romans. Jednakże nie ten wątek sprawia, że akcja staje się interesująca. Powtarzające się przez wiele stron zwiedzanie kościołów za dnia i nocne swawole opisane z przesadą, wystawiają cierpliwość czytelnika na próbę. Wreszcie niebezpieczeństwo dosięga bohaterów, akcja przyspiesza i robi się ciakawie.
Najlepiej pomyślany jest wątek Czarnej Kobry. Przywództwo kultu odsłania swoją naturę stopniowo w kolejnych częściach cyklu, a w ostatniej - postać okrutnika okazuje się dość zaskakująca.

Świetne zakończenie serii. Przyznam, że zaskoczyła mnie tożsamość ostatniego członka Czarnej Kobry. Moim zdaniem ta część jest najlepsza z całego cyklu. Polecam

Ania | 2018-06-15
Na półkach: Posiadam, Ulubione, Przeczytane
Przeczytana: 15 czerwca 2018

Cała seria "Czarna kobra" bardzo mi się podobała brawo dla autorki jestem naprawdę pod wrażeniem polecam do przeczytania wszystkie 4 części

Pyrka2503 | 2013-03-02
Na półkach: Przeczytane, Ulubione, Posiadam, 2013
Przeczytana: 02 marca 2013

Wspaniałe zwieńczenie cyklu.
Po raz kolejny nie zawiodłam się na pani Laurens!

Magdalena Bruszewska | 2012-08-12
Przeczytana: 12 sierpnia 2012