Nierozważna narzeczona

Okładka książki Nierozważna narzeczona Stephanie Laurens
Okładka książki Nierozważna narzeczona
Stephanie Laurens Wydawnictwo: BIS Cykl: Czarna Kobra (tom 4) literatura obyczajowa, romans
Czarna Kobra (tom 4)
The Reckless Bride
BIS
2012-10-01
2012-10-01
Anna Pajek
romans literatura dla kobiet uczucia

Już się obawiałam, że czwartą część cyklu dopadła ta sama niemrawość co drugą, a jednak w końcu książka wybroniła się jakoś.
Ostatni z czwórki wojskowych odbywa swoją podróż przewożąc z Indii do Anglii dowód demaskujący okrutnego przywódcę kultu Czarnej Kobry. Podobnie jak trzej jego przyjaciele w poprzednich tomach, w trakcie wypełniania misji poznaje kobietę i wdaje się w gorący romans. Jednakże nie ten wątek sprawia, że akcja staje się interesująca. Powtarzające się przez wiele stron zwiedzanie kościołów za dnia i nocne swawole opisane z przesadą, wystawiają cierpliwość czytelnika na próbę. Wreszcie niebezpieczeństwo dosięga bohaterów, akcja przyspiesza i robi się ciakawie.
Najlepiej pomyślany jest wątek Czarnej Kobry. Przywództwo kultu odsłania swoją naturę stopniowo w kolejnych częściach cyklu, a w ostatniej - postać okrutnika okazuje się dość zaskakująca.

dobra polecam

dobra polecam

Wspaniałe zwieńczenie cyklu.
Po raz kolejny nie zawiodłam się na pani Laurens!

Wspaniałe zwieńczenie cyklu.
Po raz kolejny nie zawiodłam się na pani Laurens!

Świetne zakończenie serii. Przyznam, że zaskoczyła mnie tożsamość ostatniego członka Czarnej Kobry. Moim zdaniem ta część jest najlepsza z całego cyklu. Polecam

lubię ten cykl.

lubię ten cykl.

Cała seria "Czarna kobra" bardzo mi się podobała brawo dla autorki jestem naprawdę pod wrażeniem polecam do przeczytania wszystkie 4 części

• Romans historyczny
  • Romanse historyczne
  • Laurens Stephanie
  • Stephanie Laurens
  • Romans Historyczny

Dodaj cytat z książki Nierozważna narzeczona