Kubuś Puchatek zaprasza na podwieczorek i małe conieco

Tłumaczenie: Anna Semkowicz
Wydawnictwo: Prószyński i S-ka, Prószyński i S-ka
Winnie-the-Pooh's teatime cookbook
olka76

"Jest taki specjalny moment w ciągu dnia, kiedy zapomnieliśmy już dawno o obiedzie, a do kolacji jeszcze daleko. Dla takiego misia jak Kubuś Puchatek, którego cieszy małe Conieco, czas podwieczorku jest najlepszą porą na wymyślanie smakowitych różności. Spróbujmy i my przestać się wszystkim zajmować, nakryjmy stół i przygotujmy pyszności do zjedzenia. Ulubiony miód Puchatka możemy podać z kanapkami, bułeczkami, ciasteczkami, ciastem i z filiżanką dobrej herbaty."

źródło opisu: Prószyński i S-ka, 1999

źródło okładki: zdjęcie autorskie