Jak pisać CV i list motywacyjny

Wydawnictwo: Literat
poradniki

Poradnik zawiera ważne informacje dla osób szukających pracy w kraju i za granicą. Autorka, mająca kilkuletnie doświadczenia w rekrutowaniu pracowników, w prosty, przejrzysty i profesjonalny sposób przedstawia, jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej, napisać najlepsze CV i list motywacyjny. Dodatkowo prezentuje wzory CV po polsku, angielsku i niemiecku (przystosowane do współczesnych wymogów rekrutacji). Pierwsze wydanie cieszyło się dużym zainteresowaniem i otrzymało wiele pozytywnych opinii czytelników.

JestemTu | 2013-05-22
Przeczytana: 23 maja 2013