4 (5 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
978-83-920953-2-3
poradniki

Jak zarobić i utrzymać pieniądze Szczerze o pieniądzach. Udany biznes daje blichtr i bogactwo. Jednak to, co najciekawsze w historii firmy, zdarza się podczas wspinaczki przedsiębiorcy na szczyt. W tej książce znane osoby odsłaniają tajemnicę swojego sukcesu. Mówią o swoich inwestycjach i własnych firmach. Czasem chętnie, a czasem nie. Ale zawsze - szczerze. Mówią: Marek KONDRAT, Zbigniew...

Jak zarobić i utrzymać pieniądze

Szczerze o pieniądzach.

Mówią:

Marek KONDRAT, Zbigniew BONIEK, Czesław BIELECKI, Katarzyna FIGURA, Katarzyna CICHOPEK i Marcin HAKIEL,
Ewa WACHOWICZ, Jeremi MORDASEWICZ, Prof. Jerzy BRALCZYK, Mariusz PUDZIANOWSKI, Krystyna JANDA, Jacek SANTORSKI, Piotr NAJSZTUB, Katarzyna PAKOSIŃSKA, Bogusław LINDA, Dorota ZAWADZKA, Piotr TYMOCHOWICZ, AniMRU MRU, Pascal BRODNICKI, Maciej ORŁOŚ, Wojciech CEJROWSKI, Bożena BATYCKA, ks. Jerzy PIĄTEK, Mariusz Max KOLONKO, Wojciech EICHELBERGER, Tomasz JACYKÓW, Piotr KUCZYŃSKI, Zbigniew GRYCAN, Roman MŁODKOWSKI, Magda GESSLER, Teresa ROSATI, Wojciech FIBAK, Hubert URBAŃSKI, Piotr GALIŃSKI

źródło opisu: http://profitsystem.pl

źródło okładki: http://profitsystem.pl

Karolina Sikora | 2012-05-24
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2012
Przeczytana: 24 maja 2012

Zdecydowanie nie polecam. Od wydawnictwa które wydaje prestiżowe pismo spoedziewałam sie zdecydowanie więcej niż kilka artykułów niczym z lifestylowego pisemka.

Monsieur_Hibou | 2015-05-08
lili23 | 2013-09-23