Związek na całe życie

Tłumaczenie: Anna Brzozowska
Cykl: Kobiece sekrety (tom 5) | Seria: Harlequin Romans
Wydawnictwo: Harlequin
With This Baby...

Gdy Claire została opiekunką osieroconej siostrzenicy, postanowiła przede wszystkim odszukać ojca dziewczynki. Dotarła do Patricka, który, choć wypiera się ojcostwa, nie odmawia jej pomocy. Wkrótce jego upodobanie do kawalerskiego stylu życia ustępuje miejsca marzeniu o założeniu rodziny. Claire i mała Jess podbiły jego serce, ale dobrze wie, że zanim zwiąże z nimi przyszłość, musi wyznać prawdę o przeszłości... Czy ślub jest zawsze najlepszym ukoronowaniem związku dwojga kochających się ludzi?

źródło opisu: Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 2005

źródło okładki: Wydawnictwo Harlequin Enterprises, 2005