Praca operacyjna w zwalczaniu przestępczości zorganizowanej

Wydawnictwo: Wydawnictwa Akademickie i Profesjonalne
marika3333

Na polskim rynku wydawniczym nie ma jak dotąd, ani jednej jawnej publikacji poświęconej wyłącznie kwestiom związanym z podstawową metodą działalności wykrywczej, jaką jest praca operacyjna. [...] Specyfika problematyki przedstawionej w pracy polega przede wszystkim na niejawnym charakterze większości omawianych zagadnień[...] Dlatego podjęcie tematu pracy operacyjnej w publikacji jawnej, przeznaczonej przede wszystkim dla studentów uczelni cywilnych na kierunkach związanych z ochroną bezpieczeństwa i porządku publicznego, należy uznać za przedsięwzięcie wyjątkowo trafne i potrzebne. [...] Mogą z niej korzystać praktycy zajmujący się zwalczaniem przestępczości zorganizowanej, konfrontując swoje doświadczenie z przemyśleniami Autora.
dr Wiesław Mądrzejowski- z recenzji

źródło opisu: okładka

źródło okładki: internet

radkli | 2014-09-12
Przeczytana: czerwiec 2014

Mało, książka nie wyczerpuje tematu. Przykład: autor przytacza tylko kilka z wielu metod pracy operacyjnej policji.

marika3333 | 2012-06-01
Przeczytana: 01 czerwca 2012

Świetna pozycja! Napisana przystępnym językiem, mnóstwo przykładów z życia. Na końcu książki dodatkowo autor zamieścił ustawę o policji.

Pendragon | 2016-10-05
książek: 2083
Czarnoskrzydła | 2017-12-17
Na półkach: Chcę przeczytać, Moje:)
Bogra | 2016-10-20
Rado Sław | 2015-01-24