Olbrzymie kroki. 365 lekcji samodoskonalenia

Wydawnictwo: StudioEMKA
poradniki

Od podstawowej umiejętności podejmowania decyzji do bardziej szczegółowych metod, mogących polepszyć Twoje stosunki z innymi, finanse i Twoje zdrowie. Autor ukazuje, jak osiągnąć najlepsze rezultaty w najkrótszym czasie.

źródło okładki: wlasne

Edyta Zając | 2014-07-16
Przeczytana: 16 czerwca 2014

Książka idealna dla osób, które rozpoczynają swoją przygodę z samorozwojem i wpływaniem na siebie. Bardzo dobrze się ją czyta, choć przyznaję: wiele z tematów "przerabiałam" w swoim życiu na dziesiątą stronę. Dla mnie nie znalazło się w książce nic wyjątkowo odkrywczego, ale gdybym przeczytała ją 10 lat temu... byłaby idealna!

janet | 2012-12-10
Przeczytana: 10 grudnia 2012

Bardzo dobrze napisana i przystępnie przedstawiona esencja porad w stylu co zrobić by być lepszym człowiekiem. Autor podkreśla w tym poradniku, że nie ma ideałów. Polecam do przeczytania każdemu śmiertelnikowi :)

Fashi | 2015-08-08
Przeczytana: 05 sierpnia 2015

Ta książka jest bardzo dobrym streszczeniem książki Obudź w sobie olbrzyma. Jednak najpierw polecałbym przeczytanie tej głównej ksiąźki Robbinsa.

Sięgnęłam po tę książkę po przeczytaniu "Obudź w sobie olbrzyma", w moim odczuciu jest o wiele bardziej przejrzysta i uporządkowana. Olbrzym zawiera wiele interesujących przykładów, które mogą stanowić cenne uzupełnienie "365 lekcji", jeżeli jednak ktoś nie ma cierpliwości/czasu - polecam sięgnąć po tę pozycję. Zawiera cenne pytania rozwojowe, a praca z nimi pozwala przemyśleć różne kwestie, na które często nie mamy czasu w codziennym pośpiechu.

Adrian | 2015-09-14
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Rozwój

bardzo dobrze skrócona wersja olbrzyma

Wiktor | 2017-03-28
AniaZatorska | 2017-03-21