Okładka książki Unleash the Power Within: Personal Coaching from Anthony Robbins That Will Transform Your Life!
Anthony Robbins Wydawnictwo: Simon & Schuster Audio nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Simon & Schuster Audio
2020-03-17
Data 1. wydania:
2020-03-17
angielski
przekonania rozwój osobisty wpływ

To słuchowisko jest interesującą okazją na wzięcie udziału w kilkugodzinnym warsztacie Tony'ego Robbinsa. Nie można odmówić mu umiejętności takiego prowadzenia wykładu by był angażujący i ciekawy. Już samo pochylenie się nad kompozycją całej jego przemowy było dla mnie ciekawe. Co do treści, kilka rzeczy wzięłam dla siebie. Myślę, że warto sobie puścić w samochodzie ;)

• 52 książki (2020)