Olbrzymie kroki. 365 lekcji samodoskonalenia

poradniki
Studio Emka
1996-01-01
1996-01-01

Książkę znalazłam na śmietniku i uratowałam :) Warto było, ponieważ stanowi dobrą motywację, szczególnie kiedy czujemy się zagubieni w życiu. Proste rozwiązania i pomysły o których zapominamy na co dzień.

Książka ta to tak naprawdę zbiór myśli i ćwiczeń na każdy dzień roku.

Generalnie książka jest dobra, a świetna mogła być 20 lat temu. Mnie ostatecznie zmęczyła, już chyba miałem przesyt tych treści.

Myśli co prawda są uniwersalne ale mam też wrażenie, że od tego czasu powstało już wiele innych, świetnych książek z tego zakresu i nie koniecznie warto sięgać akurat po tą pozycję.

Książka ta to tak naprawdę zbiór myśli i ćwiczeń na każdy dzień roku.

Czy masz taką książkę, którą trzymasz przy łóżku i czytasz na rozpoczęcie dnia? Jedna z takich książek to „Olbrzymie kroki” Anthonego Robbinsa, którą czytam od jakiegoś czasu.
Często bywa tak, że przeczytasz jakąś książkę, która Cię zmotywuje, lecz po jakimś czasie motywacja ulatnia się jak kamfora. Z tą książką jest inaczej. Zawiera ona 365 lekcji samodoskonalenia więc masz zapewnioną porcję motywacji na każdy dzień w roku 🙂 Dowiesz się z niej m.in. jak wyznaczać cele, jak zmieniać przekonania i słownictwo, którego używamy oraz jak zacząć działać i zmieniać siebie.
Jeżeli masz problem z utrzymaniem stałej motywacji to ta książka jest dla Ciebie 😉 Jedyne co musisz zrobić to sięgnąć po tę książkę i czytać ją codziennie. Ale z tym chyba nie będziesz mieć problemu, prawda?
www.ksiazkimotywacyjne.pl

Mam 2 pozostałe jego książki które posiadają wiele cenny rad - myślę, że kluczem do sukcesu tych porad jest konsekwencja i zaadoptowanie tego indywidualnie każdy jest przecież inny. W jego 2 książkach pozostałych jest dużo biografii i opowieści - olbrzymie kroki to praktycznie esencja tego co z tych książek jest najważniejsze.
Mnie osobiście odpowiada Polecam.

Mnie osobiście odpowiada Polecam.

Sięgnęłam po tę książkę po przeczytaniu "Obudź w sobie olbrzyma", w moim odczuciu jest o wiele bardziej przejrzysta i uporządkowana. Olbrzym zawiera wiele interesujących przykładów, które mogą stanowić cenne uzupełnienie "365 lekcji", jeżeli jednak ktoś nie ma cierpliwości/czasu - polecam sięgnąć po tę pozycję. Zawiera cenne pytania rozwojowe, a praca z nimi pozwala przemyśleć różne kwestie, na które często nie mamy czasu w codziennym pośpiechu.

bardzo dobrze skrócona wersja olbrzyma

bardzo dobrze skrócona wersja olbrzyma

Ta książka jest bardzo dobrym streszczeniem książki Obudź w sobie olbrzyma. Jednak najpierw polecałbym przeczytanie tej głównej ksiąźki Robbinsa.

Bardzo dobrze napisana i przystępnie przedstawiona esencja porad w stylu co zrobić by być lepszym człowiekiem. Autor podkreśla w tym poradniku, że nie ma ideałów. Polecam do przeczytania każdemu śmiertelnikowi :)

• Rozwój osobisty
  • Rozwój