Odlot donikąd. Narkotyki i narkomania

Wydawnictwo: Wydawnictwo Iskry
poradniki

Napisany przystępnym językiem poradnik, w którym szczegółowo scharakteryzowano poszczególne środki odurzające i ich działanie. To także opis procesu uzależniania się oraz związanych z nim objawów i konsekwencji procesu, który Wojciech Wanat zna z własnego doświadczenia. Dla kogo jest ta książkaa Bardziej dla nastolatków czy też dla rodzicówa Coś interesującego znajdą tu dla siebie opiekunowie także kilkuletnich dzieci, nauczyciele, policjanci, właściwie wszyscy kontaktujący się z młodzieżą. z całą pewnością dowiedzieć się czegoś mogą również sami młodzi ludzie .

źródło okładki: Wydawnictwo Iskry

Mała18 | 2015-10-12
Przeczytana: 12 października 2015

Bardzo dobrze napisany, ciekawy poradnik. Dostarcza nam wielu informacji na temat narkotyków, ich działania, ale także powodów sięgania po nie. Warto ją przeczytać, aby do się czegoś więcej na temat narkotyków. Polecam też osobom, które lubią tą tematykę. Mimo, że raczej wolę książki, gdzie bohaterami są osoby uzależnione, niż poradniki, ten jednak jest bardzo ciekawy i muszę przyznać, że książka jest świetna.

Kagrruu | 2016-07-06

Zawiera wiele istotnych informacji. Coś dla rodziców, którzy mają błędne spojrzenie na to, jak może wyglądać nastolatek na haju, ale także dla młodych ludzi, by zdali sobie sprawę, jak to naprawdę działa, jak wyniszcza człowieka.

foreverrebel | 2011-02-07
Przeczytana: 30 stycznia 2011

A więc książka sama w sobie niezła, dużo ciekawych informacji. Tylko chyba czytałam ją w złym momencie ponieważ przed tą książką czytałam bardzo podobną do tej.

| 2012-03-20
Przeczytana: 2011 rok

Książka bardzo dobra, jestem zadowolona z tego, iż zdołałam ją przeczytać :D

kina | 2012-07-14
Przeczytana: 27 listopada 2006