komiksy
Wkp

Na okładce znajdziemy 9 mm Clarence'a Weatherspoona w kolorach Śledzia. W środku, na 100 stronach: drugi, ostatni epizod "originu" Strachów (Śledziu i Simson), Emilia, Tank i Profesor w Drace na siłowni (Filip Myszkowski), Likwidator oraz Redaktor Szwędak Dąbrowskiego, 9 mm - epizod trzeci (C. Weatherspoon), komiksy Marka Lachowicza - Grand Banda (szarości: TJFK), Pan W. oraz Człowiek Paroovka plus Kreskufka (Śledziu, archiwalny przedruk z "Azbestu" #3) oraz cztery jednoplanszówki z serii Fido & Mel (Śledziu). W tekstach, druga część "Symbiozy", tym razem o adaptacjach filmowych komiksów Marvela (Chmielu), wybór 20 najlepszych komiksów 2003 roku w zestawieniu przygotowanym przez Krzysztofa Mirowskiego, "Nostalgia", czyli sentymentalna podróż Chmiela w komiksową przeszłość, wieści z zagranicy ("Import", Mirowski). W Poboczach - Quentin Tarantino (Dr Gonzo) oraz recenzje płyt (Mirski). Plus "Biały Kruk" (Mirowski) i jeszcze kilka bajerów. Kontynuacja Gangsty '73 nastąpi w kolejnym Produkcie!
Zła wiadomość... nowa cena Produktu to 11,90 zł za sztukę (koszty, koszty, koszty...).

źródło opisu: http://www.komiks.gildia.pl/prasa/produkt/21

źródło okładki: http://www.wak.net.pl/old/produkt/index.php?id=archiwum_p_produkt_21

trycha | 2014-02-19
Przeczytana: 2004 rok

Ten magazyn, to rzecz niemal tak kultowa jak moonwalk Jacksona, jak włosy Violetty Villas, jak pulp fiction! Pamiętam to podniecenie, z którym wybiegałem do kiosku sprawdzić, czy kolejny numer już się ukazał, a czas oczekiwania mógł być naprawdę długi.

Nie śmiem nawet oceniać poszczególnych numerów, dla mnie to zawsze będzie całość, mimo spadku jakości po kilkunastu numerach. W środku historie ze świetną i świeżą fabułą, czasem wręcz genialną kreską i sposobem kadrowania. Zawsze z humorem, który potrafił rozbawić do łez (kultowe wnętrze okładki pierwszego Produktu). Do moich ulubionych zadań podczas lektury należało zawsze poszukiwanie nazw zespołów, na kadrach np. Osiedla Swoboda, których sam wówczas słuchałem. Mega rzecz! Szkoda, że tak rzadko pojawia się coś takiego. Z drugiej jednak strony, Produkt wypromował całą rzeszę młodych komiksiarzy - Śledzia, autorów KRL'a, WilQ'a, Likwidatora i wielu innych.

Mihau2d | 2017-07-18
Na półkach: Komiksy, Przeczytane