My genderless boyfriend #2

Okładka książki My genderless boyfriend #2 Tamekou
Okładka książki My genderless boyfriend #2
Tamekou Wydawnictwo: Kotori Cykl: My genderless boyfriend (tom 2) komiksy
komiksy
My genderless boyfriend (tom 2)
Genderless Danshi ni Aisareteimasu
Kotori
2024-04-12
2024-04-12
Anna Piechowiak
komedia romans josei manga

My genderless boyfriend ⁠✿ [tomy 1-2]

Hejcia!
Mam na imię Waka Mahida i pracuję w wydawnictwie jako redaktorka mang.
Jestem w szczęśliwym związku już od kilku lat i nie umiem sobie wyobrazić życia z kimś innym, ponieważ mój chłopak jest totalnie wyjątkowy.
Nazywa się Meguru Souma i jest to naprawdę bardzo troskliwy, miły oraz wyrozumiały partner.
To, co go wyróżnia spośród innych mężczyzn, to fakt, że nieco inaczej wygląda, ponieważ ma androgyniczną urodę, dzięki której zdobywa coraz większą popularność w mediach społecznościowych.
Ma rzeszę fanek, ale nie jestem o to zazdrosna i totalnie im się nie dziwię, ponieważ Meguru jest piękny!
Pasjonuje się modą i niezależnie od okoliczności bardzo dba o idealny strój, makijaż oraz manicure.
Fakt faktem widać gołym okiem, że nie jesteśmy standardową parą, ale kto by się tym przejmował?!
Najważniejsze, że oboje darzymy się niepowtarzalnym uczuciem ♡

„Chcę być przy kimś pełnym światła”.

Historia w „My genderless boyfriend” skupia się głównie wokół dwójki pracujących dorosłych, którzy już od pięciu lat dzielą ze sobą wspólnie życie.
Mahida to bohaterka mająca delikatnie pisząc, lekkiego bzika na punkcie doskonałości i uwielbia często prawić różne komplementy swojemu chłopakowi.
Natomiast on ceni sobie jej uśmiech, od którego zawsze promienieje.
Są ciut inną parą od tych, które zazwyczaj miałam okazję przeczytać, ale miło jest zobaczyć coś odmiennego, bo to też pewien powiew świeżości.

Otrzymujemy tutaj na pozór nieskomplikowany wątek romantyczny oparty na wzajemnym szacunku oraz dużym zaufaniu wobec siebie.
Tytuł przełamuje znane jak świat stereotypy płciowe i obala (czasem w dość żartobliwy sposób) typowe fakty/mity na temat związku.
Waka oraz Meguru stanowią zgrany duet i od pierwszych stron można zauważyć, że darzą się niesamowitym uczuciem.
W gorszych chwilach są dla siebie podparciem, nie naciskają na siebie ani też niczego od siebie nie oczekują.
Żyją po prostu chwilą i starają się cieszyć z każdego wspólnie spędzonego dnia razem.
Po przeczytaniu pierwszych dwóch tomików ich relacja wywołuje u mnie wciąż wielki podziw oraz szeroki uśmiech na twarzy, dlatego uważam, że warto w wolnej chwili zapoznać się z tą serią.

Takich mang z całą pewnością potrzebujemy więcej na polskim rynku wydawniczym i powinny być również u nas częściej spotykane ♡

My genderless boyfriend ⁠✿ [tomy 1-2]

Hejcia!
Mam na imię Waka Mahida i pracuję w wydawnictwie jako redaktorka mang.
To, co go wyróżnia spośród...

Świetny 2 tom. Już początek był fantastyczny , gdy Meguru i Wako jadą do rodziców Wako i Ci jak się okazuję uwielbiają Meguru i robią wszystko by był zadowolony:D

• Mangi - do nabycia
  • Manga - Josei/ Shoujo