W środku kontynuacje Gangsty '73 (Kurt/Śledziu), Opowieści na sygnale (Marian/Simson) oraz 9 mm (Weatherspoon), świeży epizod Emilii, Tanka i Profesora (Myszkowski), pierwszy odcinek dłuższej historii ze Strachami (Śledziu/Simson), rozbudowany Cichy Kącik KRLa (KRL/Sopo), produkcje Marka Lachowicza (Człowiek Paroovka, Pan W. oraz Grand Banda z szarościami TJFK), dwa epizody Jeża Jerzego (Leśniak/Skarżycki), nowiutkiego Wilqa (Minkiewicz) oraz Likwidatora (Dąbrowski) w historii, która zmieni oblicze tego bohatera.

źródło opisu: http://www.komiks.gildia.pl/prasa/produkt/20

źródło okładki: http://www.wak.net.pl/old/produkt/index.php?id=archiwum_p_produkt_20

trycha | 2014-02-19
Przeczytana: 2003 rok

Ten magazyn, to rzecz niemal tak kultowa jak moonwalk Jacksona, jak włosy Violetty Villas, jak pulp fiction! Pamiętam to podniecenie, z którym wybiegałem do kiosku sprawdzić, czy kolejny numer już się ukazał, a czas oczekiwania mógł być naprawdę długi.

Nie śmiem nawet oceniać poszczególnych numerów, dla mnie to zawsze będzie całość, mimo spadku jakości po kilkunastu numerach. W środku historie ze świetną i świeżą fabułą, czasem wręcz genialną kreską i sposobem kadrowania. Zawsze z humorem, który potrafił rozbawić do łez (kultowe wnętrze okładki pierwszego Produktu). Do moich ulubionych zadań podczas lektury należało zawsze poszukiwanie nazw zespołów, na kadrach np. Osiedla Swoboda, których sam wówczas słuchałem. Mega rzecz! Szkoda, że tak rzadko pojawia się coś takiego. Z drugiej jednak strony, Produkt wypromował całą rzeszę młodych komiksiarzy - Śledzia, autorów KRL'a, WilQ'a, Likwidatora i wielu innych.

Mihau2d | 2017-07-18
Na półkach: Komiksy, Przeczytane