Człowiek Paroovka vs. Grand Banda

Cykl: Człowiek Paroovka (tom 1)
Wydawnictwo: Kultura Gniewu
humor
komiksy
groszek

Legendarny Człowiek-Paroovka nadchodzi! Ten słynny bohater, znany choćby z łamów nieodżałowanego „Produktu” czy internetowych stron „Baru Mlecznego” w końcu doczekał się komiksowego albumu. I to od razu albumu ful-kolor, Cinemascope i Dolby Digital Surround. Na jego stronach zmierzy się z nieprzebraną rzeszą superłotrów (krwiożerczy Piec Kaflowy, zarażający grzybicą Grzyb i inni) przeżyje...

Na jego stronach zmierzy się z nieprzebraną rzeszą superłotrów (krwiożerczy Piec Kaflowy, zarażający grzybicą Grzyb i inni) przeżyje niezliczone przygody, by w końcu spotkać się z nie mniej słynną Grand bandą! Bo komiks „Człowiek-Paroovka vs. Grand banda” to dwa w jednym. W zależności od tego, z której strony rozpoczniemy lekturę, czekają nas zupełnie inne atrakcje - albo perypetie Kazi i Mirki (posiadaczka moherowego beretu), albo naszego garmażeryjnego superbohatera. A wszyscy oni wpadną na siebie w opowieści stworzonej specjalnie na potrzeby tego albumu.
„Człowiek-Paroovka vs. Grand banda” to Marek Lachowicz, autor m.in. „Gangu Wąsaczy” oraz „Pana W.”, w najwyższej formie - doskonała kreska przypominająca estetykę animowanych seriali z kanału Cartoon Network, zaskakujące scenariusze i niewymuszony, bezpretensjonalny humor. W wydaniu albumowym do tego wszystkiego dochodzą fantastyczne kolory nałożone przez Tomasza „TJFK” Kuczmę. Dzięki nim samo przeglądanie tego komiksu, to niezwykła przyjemność.

źródło opisu: Kultura Gniewu, 2006

źródło okładki: http://www.sklep.gildia.pl/

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!