komiksy
Wkp

I przyszły. Produkt zrobił "bulb" i się podzielił, jak to zdrowe komórki mają w zwyczaju. Od teraz papierowa część P będzie przeznaczona tylko i wyłącznie na komiksy. Cała działka publicystyczna wylądowała w sieci, w postaci pliku PDF do pobrania, bądź poczytania on-linę. Jakby na to nie patrzeć, dostajecie około 20% magazynu za darmo, he, he. Zdaję sobie sprawę, że zaraz posypią się gromy w stylu: "Bucu, nie każdy ma dostęp do netu" itp. Wiem, w czym ból. Niech złagodzą go te 94 strony czystego komiksu, który oferujemy. Sieć to przyjemne i tanie medium, mamy ochotę trochę tam poprzebywać. Namieszać w szyku kilku netowym magazynom, zajmującym się komiksem, zdobyć nowe rzesze spoconych nieprzyjaznych oraz pachnących, z którymi przytrzymamy sztamę. Produkt Cyfrowy powinien już od kilku dni wisieć na naszej witrynie, więc zapraszam do pobrania, co równoznacznym jest z docenieniem ciężkiej raboty, jaką wykonują nasi publicyści.

Śledziu

Oferta miesiąca:

» Toshiro - Szalony porywacz z Nowego Orleanu (C. Weatherspoon)
» Nomi & Skabla (Karolina & Kurt)
» Grand Banda (M. Lachowicz)
» Emila, Tank & Profesor: Most wanted (F. Myszkowski)
» Likwidator (R. Dąbrowski)
» Ninja Banjo 1 (Śledziu, Simson & Marian)
» Człowiek Paroovka (M. Lachowicz)

źródło opisu: http://www.komiks.gildia.pl/prasa/produkt/23

źródło okładki: http://www.wak.net.pl/old/produkt/index.php?id=archiwum_p_produkt_23

trycha | 2014-02-19
Przeczytana: 2004 rok

Ten magazyn, to rzecz niemal tak kultowa jak moonwalk Jacksona, jak włosy Violetty Villas, jak pulp fiction! Pamiętam to podniecenie, z którym wybiegałem do kiosku sprawdzić, czy kolejny numer już się ukazał, a czas oczekiwania mógł być naprawdę długi.

Nie śmiem nawet oceniać poszczególnych numerów, dla mnie to zawsze będzie całość, mimo spadku jakości po kilkunastu numerach. W środku historie ze świetną i świeżą fabułą, czasem wręcz genialną kreską i sposobem kadrowania. Zawsze z humorem, który potrafił rozbawić do łez (kultowe wnętrze okładki pierwszego Produktu). Do moich ulubionych zadań podczas lektury należało zawsze poszukiwanie nazw zespołów, na kadrach np. Osiedla Swoboda, których sam wówczas słuchałem. Mega rzecz! Szkoda, że tak rzadko pojawia się coś takiego. Z drugiej jednak strony, Produkt wypromował całą rzeszę młodych komiksiarzy - Śledzia, autorów KRL'a, WilQ'a, Likwidatora i wielu innych.