Niebezpieczne zauroczenie

Seria: Harlequin Romance
Wydawnictwo: Harlequin
Dangerous Infatuation
Natalia

Dżahira, niewielkie księstwo na Półwyspie Arabskim, nie było dla Angeli zbyt gościnne. Szejk Raszid al-Hazar, właściciel angielskojęzycznej gazety, w której miała rozpocząć pracę, za wszelką cenę usiłował ją nakłonić, aby opuściła jego kraj. Arogancki, brutalny i zadufany w sobie, był uosobieniem męskiego szowinizmu. Angela postanowiła jednak pozostać. Czy tylko dlatego, że była uparta i chciała postawić na swoim?

źródło opisu: opis z okładki

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Natalia | 2012-05-07