Od pierwszego wejrzenia

Wydawnictwo: Harlequin
At First Sight
miłość, pomyłka, harlequin
esperanza

Cicely słabo widziała bez okularów. Podczas ważnego spotkania pomyliła stoliki i przysiadła się do obcego mężczyzny. Doświadczony psychiatra, Mark, sprawił, że nieśmiała krawcowa uwierzyła w siebie i zaczęła robić karierę jako projektantka mody. Dlaczego jednak tak trudno jej było uwierzyć w miłość?

źródło opisu: Harlequin, 1992

źródło okładki: zdjęcie autorskie

AjeśliCiernie | 2014-07-29

Hmm jest to moj pierwszy przeczytany harlequin i mimo początkowej niechęci do tego typu książek , muszę przyznać że czytalo mi się raczej przyjemnie ")

Parę pocałunków, kilka uścisków i dwa słowa kocham. I to ma być romans? Jak dla mnie, trochę już doświadczonej w romansach, historia fajna, ale to nie ma być tylko opowiastka o dwojgu ludzi. Gdy czytam romans muszę tam znaleźć nieposkromione uczucie, wyrywające się do siebie serca, niemożność normalnego funkcjonowania bez siebie wzajemnie i do diabła coś co mną wstrząśnie, zaskoczy lub sprawi, że będę miała rumieńce. W tej książce o psychiatrze i niezwykle skromnej projektantce mody, która zakompleksiona nie wierzy w siebie, nie znalazłam czegoś takiego. Jedyne co jest godne uwagi i faktycznie mądre i przydatne w tym romansie to podejście do życia, rady i spostrzegawczość psychiatry. Dlatego tylko 6/10.

Vivan | 2012-12-28
Przeczytana: 23 marca 2010