Jeśli przestaniemy się kłócić

Tłumaczenie: B. Kośmider
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Harlequin Romance". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
A kind of magic
83-7070-217-1
ek_ek

Jak powinen wyglądać idealny kandydat na męża? Rosie miała jasno skrystalizowaną opinię na ten temat: powinien być atrakcyjny, czuły i przede wszystkim wyrozumiały. Niestety, Fergus Cameron, lekarz, którego poznała w górach, zupełnie nie nadawał się do tej roli. Choć przystojny, był jednocześnie uparty, kłótliwy i wyjątkowo ją irytował. Dlaczego więc tak bardzo lubiła przebywać w jego towarzystwie?

arantxa | 2018-09-20

Kolejna sympatyczna książka Betty Neels. Wcale się aż tak bardzo nie kłócili, ale faktycznie Fergus traktował Rosie trochę obcesowo.

Śnieżynka | 2016-01-20
Przeczytana: 19 stycznia 2016

Opis wydawcy nie oddaje wg mnie dobrze treści. Mimo to uważam, że jest to jeden z lepszych harlequinów jakie czytałam :) Uwielbiam doktorka. Głupota Rosie, nazywana przez Fergusa młodzieńczą naiwnością jest dość irytująca, ale postać Fergusa dość dobrze zakrywa negatywne odczucia, jakie mam, gdy myślę o dziewczynie. No i ta babcia... czekałam na jakąś nagłą przemianę, może ktoś zdecyduje się otworzyć jej oczy, może powiedzieć dosadnie, co myśli o zachowaniu starszej pani, ale niestety rozczarowałam się. Wydaje się jakby książka miała dwa motywy przewodnie. Babcia jest jednym, a drugim relacja między Rosie i Fergusem. Niestety wątek babci mnie rozczarował. Mimo to polecam przeczytać :) Dla samego poznania uroczego doktorka :)

książek: 1923
izomorfia3 | 2014-09-13