Moc błogosławieństwa ojca

Wydawnictwo: Koinonia
poradniki

Ojcowie wywierają potężny wpływ na życie swoich dzieci. Co zrobić, aby był to dobry wpływ? Poznaj siłę autorytetu ojca, moc wypowiadanych przez niego słów, a w szczególności słów błogosławieństwa. Odkryj znaczenie osobistego przykładu i potrzebę duchowego ojcostwa. „Ojcostwo jest najbardziej twórczym, ale też najbardziej ryzykownym przedsięwzięciem w życiu każdego mężczyzny. Nie tylko dlatego, że przynosi trwałe rezultaty w następnych pokoleniach, ale nade wszystko dlatego, że tworzy w umyśle dziecka wyobrażenie na temat Boga jako Ojca”. Henryk Wieja Henryk Wieja jest lekarzem. Założył Ośrodek Medycyny Prewencyjnej i Opieki Kompleksowej w Ustroniu. Z pasją promuje zdrowy styl życia, którego integralną częścią jest relacja z Bogiem. Wraz z żoną są założycielami Chrześcijańskiej Fundacji Życie i Misja w Ustroniu, w ramach której prowadzą wykłady i szkolenia na temat małżeństwa, silnej rodziny i skutecznej pomocy w sytuacjach kryzysowych. Jest autorem książek: Tajemnice pełnego zdrowia; Bóg, którego potrzebujemy. Regularnie publikuje w kwartalniku „Nasze Inspiracje”. Henryk i Alina są także autorami wspólnej książki: Małżeństwo, o jakim marzymy. Mają dwoje dorosłych już dzieci: Pawła i Esterę.

Wiola | 2011-07-21
Na półkach: Mam, Przeczytane
Przeczytana: wrzesień 2009

warto warto i jeszcze raz warto przeczytać. świetna.

kornelia | 2016-09-13
Przeczytana: wrzesień 2016