Ultimate X-Men #5

Tłumaczenie: Rafał Belke
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Ultimate X-Men". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Axel Springer Polska
Ultimate X-Men 9-10
X-Men, Beast, Wolverine, Xavier, Mutanci, Magneeto
komiksy
MistrzSeller

Akademia Xaviera została opanowana przez program Weapon X, natomiast mutanci stali się wbrew swojej woli agentami do brudnych zadań specjalnych. Jakie plany ma wobec nich Wraith? Gdzie podziewa się Wolverine?

źródło opisu: http://wrak.pl/index.php3?strona=tytuly1&t=0917

źródło okładki: http://wrak.pl/index.php3?strona=tytuly1&t=0917

Yave | 2015-08-04
Przeczytana: 04 sierpnia 2015

Cóż... czułem, że w końcu musiał nadejść ten moment. Piąty numer Ultimate X-men przynosi niestety spadek formy. Lekki, ale jednak. Dlaczego? Po kolei...

Grupa mutantów pod dowództwem Xaviera zostaje pojmana przez wojsko i za pomocą szantażu i wymyślnych (znanych też jako okrutne) tortur zmuszana jest do wykonywania niebezpiecznych zadań. Cała nadzieja, oczywiście, w Wolverinie, który na własne szczęście wcześniej oddzielił się od zmutowanych znajomych.

Brzmi nawet fajnie, co nie? Choć zalatuje trochę schematami, to Millar wyciąga z tego wątku co tylko może. Niestety dla mnie jednak najważniejszą misją X-menów jest tu ratunek zaginionego żołnierza. Żołnierzem tym okazuje się nie kto inny jak Nick Fury, dowódca organizacji S.H.I.E.L.D., czyli ten, który w moim osobistym rankingu najbardziej znienawidzonych Marveli przegrywa tylko z Iron Manem i Mr. Fantasticiem. I jak ja niby mam się ekscytować historią, kiedy misja prawie w ogóle mnie nie obchodzi? Przez większość stron po...

Wkp | 2013-08-09

Z PUDŁA WYGRZEBANE, CZ LXXII

Więzieni przez Wrighta X-Meni dostają pierwszą misję: uratować porwanego Nicka Furyego i dokończyć jego zadanie...

Jest gorzej niż dotychczas i to niestety musze powiedzieć już teraz. nie scenariuszowo, bo ten trzyma poziom i zachwyca, ale rysunkowo. Kubert narysował jedynie połowę, resztę zrobił Tom Raney i nie zrobił tego najlepiej. Tak samo jest z kolorem.

Ale fabularnie to nadal Ci sami UXM i jak tu nie polecić tego zeszytu?

QUEENfan | 2017-12-06
kendo777 | 2016-08-31