Batman: Black and White II #1

Tłumaczenie: Jarosław Grzędowicz
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Batman (Egmont)". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Egmont Polska
Batman: Black & White Vol. 2
Batman
komiksy
sechmet

Pierwsza część kontynuacji słynnej antologii “Batman: Black & White”, która zdobyła najważniejsze komiksowe wyróżnienie: Nagrodę Eisnera. Zbiór krótkich historii o Batmanie, za które zabrali się mistrzowie amerykańskich historii obrazkowych: Alex Ross, Paul Dini, Brian Azzarello, Eduardo Risso, Jim Lee i wielu innych.

źródło opisu: Wydawnictwo Egmont wrzesień 2003

źródło okładki: http://www.alejakomiksu.com/komiks/2837/Batman-Black-and-White-II-1/

Thomas886 | 2015-11-30
Na półkach: Przeczytane, 2015, Komiksy...
Przeczytana: 27 listopada 2015

Black and White to zbiór krótkich opowiadań o przygodach Batmana, które bardzo przyjemnie się czyta, można w nich odnaleźć głębszy sens a przy tym czasami potrafią doprowadzić do napadu śmiechu.

Bardzo miło spędzony czas, a że czytam komiksy na moim Huawei'u to Batman towarzyszy mi wszędzie :D