Wolverine - Koniec 6

Tłumaczenie: Orkanaugorze
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Wolverine - Koniec". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Mandragora
Wolverine: The End
83-89698-35-8
wolverine, marvel
komiksy

Największą zmorą Wolverine'a jest brak przeszłości lub raczej brak choćby okruchów wspomnień, które złożone w całość mogłyby tę przeszłość rozjaśnić. Dlatego starzejący się, zamieszkujący na mroźnym odludziu Kanady Logan wciąż marzy tylko o jednym - by w końcu poznać prawdę. I szansa na to przybędzie wraz z zaproszeniem na pogrzeb Victora Creeda/Sabretootha, niegdyś najzacieklejszego wroga, dziś, pośmiertnie, kogoś bardzo bliskiego dzikiej duszy. Scheda, jaką zostawił mu po sobie Creed, zaprowadzi go dalej niż ktokolwiek mógłby przypuszczać...

źródło opisu: http://www.komiks.gildia.pl

źródło okładki: http://www.komiks.gildia.pl

Wkp | 2014-02-15
Na półkach: Przeczytane, Ulubione, Komiksy
Przeczytana: 14 lutego 2014

Logan staje wreszcie do walki z bratem. Jak zakończy się ta konfrontacja?

Spodziewałem się wielkiego finału, a dostałem tak właściwie najsłabszy zeszyt, który nie wyjaśnia nic, nawet pytań, które sam postawił. Fabuła to jeden wielki pojedynek, akcja pędzi na złamanie karku i znalazło się też nieco intrygujących kwestii, nie mniej nie na to liczyłem.

Mimo tego, komiks mogę Wam polecić, bo jako całość to naprawdę bardzo dobra historia, szkoda tylko, że nie lepiej zakończona.

Heatcliff | 2016-11-10
Przeczytana: 10 listopada 2016