Podziemny labirynt

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Miłośc ułana". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Małopolska Oficyna Wydawnicza KORONA
przygodowa
ticket

„Podziemny labirynt” to całe tajemnicze miasteczko z pułapkami i zapadniami, służące pewnej tajnej organizacji. Dreszcz emocji towarzyszący bohaterom powieści w trakcie penetracji tych fascynujących lochów udziela się natychmiast czytelnikowi i trzyma go w napięciu, aż do końca lektury. Część cyklu "Miłość ułana", na który składają się: Piękna Margot (tom: 1) Droga do Waterloo(tom:...

Część cyklu "Miłość ułana", na który składają się:
Piękna Margot (tom: 1)
Droga do Waterloo(tom: 2)
Tajemnica Marabuta (tom: 3)
Klątwa marabuta (tom: 4)
Grobowiec w lesie (tom: 5)
Szpieg z Ortry (tom: 6)
Podziemny labirynt (tom: 7)
Panowie na Greifenklau (tom: 8)

źródło opisu: Małopolska Oficyna Wydawnicza KORONA,1996

aria | 2015-11-28