Przygoda na Antypodach

Wydawnictwo: Poligraf
978-83-88330-19-3
podróż, Nowa Zelandia, Australia
Matacz

Oglądana przez Państwa książka to debiut kobiety dojrzałej, której wyobraźnia ciągle działa i podsuwa wciąż różne pomysły. Uważa ona również, że każdy czas, każdy moment jest odpowiedni na realizację marzeń, dlatego napisała tę książkę. Ubrała wyobraźnię w słowa i dodała trochę faktów ze swojej podróży marzeń. Tłem Przygody na Antypodach są zielone pastwiska i piękne plaże Nowej Zelandii i wszystkie atrakcje największej wyspy świata, Australii, ze święta górą Aborygenów włącznie. To zabawna podróż na drugi koniec świata ludzi dojrzałych, ale często zachowujących się całkiem niedojrzale. Jakie będą tego konsekwencje, przekonajcie się sami.

źródło opisu: www.wydawnictwopoligraf.pl

źródło okładki: www.wydawnictwopoligraf.pl

kasia_w180 | 2012-06-12
Przeczytana: 2011 rok

Książka luźna, szybko się ją czyta, ale myślałam, że będzie ciekawsza. Taka typowo lekka historia.