Album sztuki miłosnej

Wydawnictwo: Alma-Press
8370200443
popularnonaukowa
Elika77

Jak nazwa wskazuje jest ilustrowaną publikacją poświęconą sztuce miłosnej (ars amandi).
ilustracje i opr. graf.: Magdalena Wolnicka i Michał Maryniak

źródło opisu: wstęp

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Bartosz | 2018-03-18
Przeczytana: 18 marca 2018

Ta książka upowszechnia kulturę sztuki miłosnej.

Nie sądziłem, że jest tak wiele rodzajów miłości. Świetna książka.
Na jej podstawie powinno się robić wykłady do wychowania w rodzinie.
Seks to ludzka rzecz, nie powinno się wstydzić mówić o nim wprost. To przesłanie książki.

"Nie ma wstydu w tym, co dozwolone"
"Kobieta i mężczyzna muszą starać się być dla siebie naprawdę obecni, oznacza to, że nie wystarczy tylko patrzeć, słyszeć i mówić, ale trzeba dostrzegać wiele spraw: rozumieć to co się słyszy i prowadzić szczerą rozmowę"
"Zdolność dawania siebie innej osobie jest podstawą pełnego zadowolenia z aktu"

Jak mawiał Tadeusz Boy-Żeleński: ,,Ludziom trzeba tak nie wiele, by na ziemi niebo stworzyć(...)"

Polecam.

Roman Dłużniewski | 2016-11-25
Przeczytana: 25 listopada 2016

Starowicz to na pewno jakiś autorytet i z książki można się paru rzeczy dowiedzieć, nauczyć.

ewawkaloszach | 2014-05-28

Ta książka kształtowała mnie seksualnie od wieku dojrzewania, była pierwszą poważną "pozycją" na temat seksu. Mam do tej książki ogromny sentyment.