Nit

Wydawnictwo: Mamiko
978-83-60224-73-1
Kamil90

Jedna z bardziej skomplikowanych pozycji dla większości par. Od obojga partnerów wymaga dużej elastyczności w myśleniu i otwartości w dyskutowaniu na jej temat.O płytkich związkach i przypadkowych zdradach widzianych oczami przeciętnego faceta. Dla mężczyzn, którzy tak myślą i kobiet, które o tym nie wiedzą.Książka przeznaczona tylko dla dorosłych.Grzegorz Woźny (ur. 1975) Poeta, prozaik. Wielbiciel życia i obserwator ludzi.Mężczyzna.Autor:* Każda godzina zdatna do picia (1999)* Landszaft (2010).

źródło opisu: Matras

źródło okładki: www.mamiko.pl