Wyzwanie czytelnicze LC

Seria: Mama Mu
Wydawnictwo: Zakamarki
Mamma Mu läser
Róża_Bzowa

Kolejna historia o ciekawej świata Mamie Mu i jej gderliwym przyjacielu Panu Wronie. Tym razem Mama Mu doskonali swoją umiejętność czytania, a Pan Wrona postanawia napisać książkę! Polecamy również „Mama Mu na rowerze i inne historie" (12 opowiadań), „Mama Mu na huśtawce", „Mama Mu na sankach", „Mama Mu sprząta", „Mama Mu buduje" i „Mama Mu nabija sobie guza", a także „Kolorowankę Mamy Mu i...

Polecamy również „Mama Mu na rowerze i inne historie" (12 opowiadań), „Mama Mu na huśtawce", „Mama Mu na sankach", „Mama Mu sprząta", „Mama Mu buduje" i „Mama Mu nabija sobie guza", a także „Kolorowankę Mamy Mu i Pana Wrony".

Smakowite dialogi, niebanalny humor, wyraziste charaktery bohaterów oraz pełne zaskakujących szczegółów ilustracje sprawiają, że przy tych książkach dobrze bawi się cała rodzina.

Ilustracje: Sven Nordqvist

źródło opisu: http://www.zakamarki.pl/index.php/mama-mu-czyta.html

źródło okładki: http://www.zakamarki.pl/index.php/mama-mu-czyta.ht...»

synafia | 2012-09-14

Mama Mu ma w sobie radosną i przenoszącą góry ciekawość dziecka. Zapewne dlatego umie jeździć na rowerze i z zapałem czyta wypożyczone z "blibluteki" książki. Jej przyjaciel, Pan Wrona, nastawiony sceptycznie i często sarkastycznie, daje się w końcu porwać i przekonać Mamie Mu do najbardziej dziwacznych pomysłów - aż w końcu sam odkrywa w sobie zapał np. do napisania książki i otrzymania nagrody Nobla. Polecam "Mamę Mu" nie tylko dzieciom - również czytający rodzic ubawi się nieco absurdalnym, urzekającym humorem tej serii.

Maya | 2014-06-24

Och tak, nie ma nic lepszego niż leżeć i czytać... nawet, jeśli jest się krową!

wiola | 2018-12-31
Przeczytana: 31 grudnia 2018