Minuta koguta

Wydawnictwo: Media Rodzina
Tuppens minut
kogut, opowieść, staruszek
Edyta

W zagrodzie Pettsona zjawia się nowy mieszkaniec. Jest nim kogut Jussi. Kury są zadowolone, ale Findus od początku jest nieufny. Nie dość, że kogut ciągle odgania go od kur, to jeszcze bez przerwy pieje. Findus cały czas przemyśliwuje, jak pozbyć się nieznośnego ptaka. Kolejna opowieść o Pettsonie i Findusie, równie zabawna i świetnie zilustrowana jak poprzednie.

źródło opisu: http://mediarodzina.pl/seria/pettson_i_findus

źródło okładki: http://mediarodzina.pl/seria/pettson_i_findus

vandenesse | 2011-09-17
Przeczytana: 2011 rok

Kolejna część o Findusie i Pettsonie, jak zwykle świetna. Rewelacyjne ilustracje poprawiają humor. Polecam

Krzysiek | 2013-04-18
Przeczytana: 2012 rok

Przygody pewnego staruszka, jego kota, bandy kur i biednego koguta. Dużo śmiechu dla małych i dla dużych :)Rewelacyjne ilustracje!!!!

bibi | 2015-09-21
Przeczytana: wrzesień 2015

Prosta historia z podwórkowego życia staje się fascynująca dla małego odbiorcy za sprawą szczegółowych, dowcipnych ilustracji, bogatej mimiki twarzy Pettsona, sprytu i pomysłom Findusa, zabawnych kur i innych ukrytych żyjątek. Twarze, oczy, postawy Pettsona i jego podopiecznych pełne są emocji, wyrazu. Wspaniałej zabawy dostarcza tekst i bogate w detale ilustracje.

Basia_Pelc | 2013-04-28
Przeczytana: 27 kwietnia 2013

Jak zwykle seria z Pettsonem mnie zachwyca...

dodawi | 2013-05-27
Na półkach: Przeczytane, Dla dzieci

Maya | 2014-03-19

Findusa walka o władzę ;)

JakubowePoczytajki | 2016-10-13
Nesania | 2016-08-28