Skuteczne zarządzanie organizacją

83-87202-17-7
zarządzanie, strategia
biznes, finanse
Monika

Wymagania stawiane zarządzaniu stale rosną. Musi się ono stawać sztuką dokonywania właściwych wyborów i mobilizowania oraz pobudzania inteligencji i energii wszystkich, którzy przyczyniają się do sukcesu organizacji na rynku i ciągłej jej odnowy. Organizacja zaś ma działać tak, aby mogła dobrze służyć otoczeniu, stale ulepszać stosunki z różnymi jego elementami a zarazem siebie i dzięki temu skutecznie realizować bieżące zadania i rozwiązania wybiegające w przyszłość.

źródło opisu: okładka książki

Monika | 2012-04-08

Profesor Józef Penc był moim wykładowcą na studiach, jednym z najlepszych nauczycieli, jakich miałam w życiu.
Książka, chociaż świetna, nie oddaje sposobu przekazywania wiedzy przez Pana Profesora, Jego charyzmy i niepowtarzalnego sposobu bycia.