Cztery obsesje wyjątkowego szefa

Wydawnictwo: MT Biznes
8 (4 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
biznes, finanse
joly_fh

Patrick Lencioni przedstawia jeszcze jedną opowieść o przywództwie, której każdy element jest równie porywający i pouczający, jak wszystkie poprzednie. Tym razem Lencioni skupia się na kluczowej roli przywódcy w budowaniu zdrowej organizacji – często pomijanym, a niezwykle istotnym elemencie życia biznesowego, będącym podstawą trwałego sukcesu. Czytelnicy mogą poznać historię intrygi...

Czytelnicy mogą poznać historię intrygi korporacyjnej, w której Rich O’Connor, fikcyjny dyrektor naczelny firmy konsultingowej z branży technologicznej, Telegraph Partners, napotyka wyzwanie tak wielkie, że może ono zachwiać jego firmą, karierą i wszystkim, co uważa za ważne w byciu wyjątkowym przywódcą.

źródło opisu: MT Biznes, 2011

źródło okładki: http://www.mtbiznes.pl/b739-cztery-obsesje-wyjatkowego-szefa.htm

Beata | 2016-12-16
Przeczytana: 15 grudnia 2016

ciekawe zaprezentowanie zagadnień związanych z zarządzaniem. polecam

Joanna | 2018-04-17
Oxymemoron | 2015-10-11