Zmień kulturę, zmień zasady gry

Tłumaczenie: Konrad Pawłowski
Wydawnictwo: MT Biznes
Change the culture, change the game
zarządzanie, strategia, biznes,
biznes, finanse
joly_fh

Rozwijając przełomowe idee przedstawione w książce Zasada Oz, Roger Connors i Tom Smith, uznani eksperci tworzenia środowiska odpowiedzialności za rezultaty, prezentują strategię, której celem jest pomoc liderom w przyspieszaniu zmiany kultury organizacyjnej. W tym znakomitym przewodniku po transformacji kulturowej autorzy proponują model „piramidy rezultatów”, prostą i łatwą do zapamiętania...

W tym znakomitym przewodniku po transformacji kulturowej autorzy proponują model „piramidy rezultatów”, prostą i łatwą do zapamiętania metodologię wpływania na sposób myślenia i działania ludzi tak, by osiągnięte zostały pożądane rezultaty.
Doskonalenie umiejętności przyspieszania zmiany kulturowej jest kompetencją niezbędną każdemu liderowi, który chce, by jego organizacja była coraz bardziej konkurencyjna. W książce Zmień kulturę, zmień zasady gry czytelnik znajdzie dokładną metodologię rozwoju tej umiejętności – metodologię, która jest wykorzystywana przez najbardziej poważane firmy na świecie.

W każdym rozdziale znajdują się ciekawe przykłady na to, jak organizacje, które osiągnęły olbrzymi sukces, wykorzystują przedstawione najlepsze praktyki.

Z książki Zmień kulturę, zmień zasady gry dowiesz się, jak stworzyć środowisko, w którym przyjmowanie większej odpowiedzialności wpływa na przyspieszenie zmian u indywidualnych osób, w zespołach i w całej organizacji.

źródło opisu: MT Biznes, 2011

źródło okładki: http://www.mtbiznes.pl/