Za kulisami u Boga.

Wydawnictwo: Psychoskok
Za kulisami u Boga. Schematyczny rozwój ducha człowieczego
978-83-933996-1-1
Aneta

Od Autora: W obecnej książce staram się ujawnić to, co utajnione oraz przekazać podwaliny pod pewną, niewygodną dla niektórych kręgów wiedzę, która może zbulwersować ludzi wierzących w dogmaty. Niektórzy ludzie, a także zaświaty, broniąc swoich pozycji, nieświadomie uniemożliwiają poznanie pełnej prawdy. Jeszcze inni czerpią ogromne zyski z propagowania pewnych – wygodnych dla siebie –...

Od Autora:

W obecnej książce staram się ujawnić to, co utajnione oraz przekazać podwaliny pod pewną, niewygodną dla niektórych kręgów wiedzę, która może zbulwersować ludzi wierzących w dogmaty. Niektórzy ludzie, a także zaświaty, broniąc swoich pozycji, nieświadomie uniemożliwiają poznanie pełnej prawdy. Jeszcze inni czerpią ogromne zyski z propagowania pewnych – wygodnych dla siebie – fragmentów wiedzy duchowej, przedstawiając ją w złym świetle i zastraszając ludzi. Po przeczytaniu obu książek zdobędą Państwo wiedzę o 12 fazach rozwoju duchowego człowieka, w tym o rozwoju duchowym powyżej koloru żółtego (według schematu Newtona).

Parapsychologia jest nową – choć tak naprawdę bardzo starą – dziedziną wiedzy, owiana jest tajemnicą i trudno zbadać ją naukowo. Zjawiska, które spotykamy na co dzień, czasem są tak subtelne, że dla wielu ludzi zajętych pogonią za lepszym jutrem pozostają niedostrzegalne i tym bardziej niezrozumiałe. W odwiecznej walce o przetrwanie w materii, ciągle borykając się z kłopotami życia na Ziemi, przechodzimy obok nich. Żyjemy w różnych miejscach, na różnych kontynentach, reprezentujemy różne narodowości i wyznania religijne. A jednak warto, żeby każdy z nas przyjrzał się bliżej tym zjawiskom.

Drogi Czytelniku, postaraj się być wyrozumiały. Spróbuj wczuć się w treść tej pracy. Porównaj ją z własnymi przeżyciami, o których być może chwilowo zapomniałeś. Czytając, możesz podkreślać na czerwono zdania, które są sprzeczne z Twoimi poglądami lub doświadczeniami, zaś te zgodne – na zielono. Prawdopodobnie po wielu latach Twój pogląd zmieni się. Przeczytaj jeszcze raz, wprowadź korektę i sprawdź ponownie zgodność poglądów.

źródło opisu: http://www.ksiegarnia123.pl/p/31349/za-kulisami-u-...(?)

Mieczysław | 2013-03-16
Przeczytana: 10 sierpnia 2012

Zaciekawił mnie tytuł i krótki opis, ale niestety, rozczarowałem się. Parapsychologia jest, być może, ciekawa, ale w tej formie zupełnie mi obca. Autor używa ogólnie znanych terminów w zupełnie innym znaczeniu, traktując współczesną naukę (fizyka, chemia) w sposób wskazujący na niezbyt dobrą znajomość rzeczy. Terminy z zakresu parapsychologii nie są zdefiniowane i wyjaśnione, przez co treść książki jest niezrozumiała dla przeciętnego czytelnika.

Aneta | 2012-04-04

Książka dość ciekawa - porusza aspekty wiary. Autor w książce nie tylko chce ujawnić to co zabronione przez Kościół, ale ukazuje szersze znaczenie Boga i istnienia człowieka.

Alicja | 2013-04-25
Na półkach: Teraz czytam