Dyskusje o książce Odrodzenie Ziemi

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
WYMIENIĘ/SPRZEDAM (STYCZEŃ 2019)
Sprzedam:  Świat podziemi Świat podziemi  Konsekwencje pożądania  Konsekwencje namiętności  Tajemnica
WYMIENIĘ/SPRZEDAM (GRUDZIEŃ 2018)
Sprzedam:  Rozgrywka  Zmiana  Słodkie zwycięstwo  Dwór cierni i róż  Dwór mgieł i furii  Dwór skrzydeł i zguby  Dwór szronu i blasku gwiazd  Dziwne losy Jane Eyre
WYMIENIĘ/SPRZEDAM (LIPIEC 2018)
Mam do sprzedania kilka książek, stan IDEALNY,raz czytane. Cena od 10-19 zł,przy większym zakupie DUŻE RABATY LUB DARMOWA WYSYŁKA !! Zależy mi je szybko sprzedać, bo czeka mnie wyprowadzka na studia.WYSYŁKA W 24H OD ZAKUPU :) 1.Troje (http://lubimyczytac.pl/ksiazka/220783/troje) 2.Biografia Miley Cyrus...
Wymienię/sprzedam (grudzień 2015)
Wymienię/sprzedam, jestem otwarta na propozycje :)  Zmierzch  Księżyc w nowiu  Zaćmienie (w okładkach filmowych)  Księga wiedzy czarodziejskiej. Przewodnik po zaczarowanym świecie Harry'ego Pottera  Harry Potter i Filozofia. Przewodnik po Hogwarcie dla Mugoli
8 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy! (III kwartał 2014)
moje lektury na ten semestr (znaczy te co już zaczełam)  Idee chemii kwantowej Idee chemii kwantowej  Biochemia Harpera ilustrowana Biochemia Harpera ilustrowana
9 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy! (I kwartał 2013)
Marcowy stosik z podsumowaniem. :) http://szeptksiazek.blogspot.com/2013/04/podsumowanie-marca-2013.html
11 lata temu