Galaktyczni Rozbitkowie

Cykl: Ross Murdock (tom 2) | Seria: Wielkie Serie SF
Wydawnictwo: Amber
Galactic Derelict
fantastyka

Trzej agenci czasu podejmują niebezpieczną misję: muszą przenieść się o tysiące lat w przeszłość i sprowadzić do teraźniejszości statek kosmiczny obcej cywilizacji. Kiedy znajdują się już we wnętrzu pojazdu, uruchomiony w tajemniczy sposób autopilot obiera kurs w nieznane...

źródło opisu: okładka książki

źródło okładki: zdjęcie autorskie

betulek | 2017-02-17

W tym tomie - Apacze, mamuty i kosmici. Podobnie jak pierwszy tom - polecam, interesująca, wciągająca akcja z wyraźnymi emocjami

lelek | 2013-07-23
Przeczytana: 22 lipca 2013

Szybko się czytało ale trochę nudnawo. Nie zaszkodzi jednak poświęcić paru godzin bo pomysł świetny, pobudza wyobraźnię i troszkę zastanawia. Kiedyś uznałbym ja za rewelacyjną. Polecam młodzieży z wyobraźnią.

żabka | 2012-05-10
Przeczytana: 09 maja 2012

Kolejna część przygód pana Murdocka. Trzyma poziom poprzedniej części, choć opowiada o zupełnie innego rodzaju przygodzie... Bardzo mi się podobała... Jest wciągająca

Lub 'Galaktyczne pustkowie'. Dwa tytuły, jedna książka.

Rosemary | 2017-11-30
Przeczytana: styczeń 2004