Motocyklowe instalacje elektryczne

Wydawnictwo: WKŁ
8320614813
motoryzacja

W książce podano podstawowe informacje o instalacji elektrycznej współczesnych motocykli z uwzględnieniem ich budowy, działania poszczególnych obwodów instalacji elektrycznej oraz możliwych do wykonania przez indywidualnego użytkownika czynności obsługowych i naprawczych, a nawet sposobów odtwarzania motocyklowej instalacji elektrycznej. Ponadto zamieszczono schematy instalacji elektrycznych kilkudziesięciu motocykli.

Anikfe | 2014-03-15
chodnikowa | 2013-09-17